S E Z N Á M E K


co je dobré vědět

7. května 2006 v 16:16
Zde se pokusím shrnout vaše názory co je třeba udělat pro úspěšný blog.
  • Než začneš svůj první blog plnit příspěvky, vyzkoušej si v nastavení všechny možnosti (měnit, barvy, pozadí, písmo, rozměry....) ať víš, co je co a jaké máš vlastně možnosti změnit vzhled a co už ti blog.cz nedovolí.
  • Pokud chceš, aby tvůj blog navštěvovalo co nejvíc lidí, musíš o sobě dát vědět. Nezapomeň proto vždy když píšeš komentář zadat do kolonky web svou adresu. Pokud máš nějakou stránku jako úvodní, tak dej adresu na ni. Ti co si komentář budou číst se tak snáz dostanou i k tobě.
  • Je dobré založit rubriku "kontakt" (pište, návštěvní kniha, napište mi, nebo tak podobně) a v ní soustředit komentáře. Usnadníš tak všem co tě navštíví a chtějí ti něco sdělit rozhodování, kam to napsat. Máš-li hodně rubrik, je dobré ji umísti nahoru nabo dolu, aby se neztratila v davu.
  • Pozor, do "zajímavých odkazů" lze dát jen 5 odkazů. Kdo si této maličkosti nevšimne (jako já) a vloží další o jeden z těch původních přijde (může to být nenávratné, pokud si přesně nepamatuje adresu). Proto doporučuji odkazy, o které nechceš přijít, dávej do "oblíbených stránek".
  • Pokud chceš změnit hlavičku je to v nastavení "záhlaví".
- zde můžete prodat či koupit spoustu věciček od oblečení, kosmetiky, hraček, cd až třeba po auto. Najdete tu spoustu sběratelských kousků nebo třeba vhodné dárky pro své známé - určitě si vyberete a když ne dnes, tak třeba příště.
- rychlá a levná platba do zahraničí. Registrujte se nyní, je to zdarma. Poplatky za převod jsou minimální, na jiný pay pay účet zdarma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.