S E Z N Á M E K


vaše tutoriály

6. května 2006 v 12:19
Všechny návody jsou zde uvedeny se souhlasem jejich autorů a je zakázáno je dále šířit bez jejich svolení. Zároveň všem autorům VELMI DĚKUJI , že jsou ochotni se s námi podělit.
Případné dotazy směřujte na blogy autorů.
1. Jak jsem přidala počítadlo
2. Jak na ikony
3. Třpytivé obrázky
4. Pozadí
5. Pohybující se obrázky-gify
6. Jak dát na blog MP3
------------------------------------------------
1. Jak jsem přidala počítadlo na blog - autor - verunkastv.blog.cz
Přihlaš se na svůj blog, klikni na nastavení, pak statistiky. Uvidíš dvě kolonky s nápisem TOPlist ID a Navrcholu ID. Vedle kolonky TOPlist ID uvidíš nápis zaregistruj se. Klikni na něho! Pak se zaregistruj, doplň informace, ale nezapomeň si opsat číslo ID. Na tvůj mejl, co si vložil/a do registrace, ti přijde zpráva. Přihlaš se na mejl a vyzvedni tu zprávu. Klikni na čtvrtý odkaz ve zprávě a vyber si jaký formát počítadla budeš chtít (jinak tam vše nech jak je). Pak klikni na vypsat kód! Ten kód si označ a zkopíruj ho (pomocí tlačítek ctrl c - zmáčkni naráz). Pak se vrať zpět do svého blogu. Klikni znovu na nastavení - statistiky a do kolonky označené TOPlist ID vlož opsané číslo ID. A klikni na uložit. Pak si otevři nový článek, nadepiš si titulek článku (např. Počítadlo)! Pak to asi nejdůležitější označ dole u článku Zobrazit zdrojový kód! Pak tam teprve do toho článku vlož ten zkopírovaný kód (pomocí tlačítek ctrl v - zmáčkni naráz)! A pak ho můžeš dát uložit. Snad to vyjde, jestli ne napiš na icq 265-143-456! Zkusím ti pomoct!
Doufám, že to vyjde!! Hodně štěstí!
--------------------------------------------
2.Jak na ikony - autor - weneye.blog.cz
Otevřeme si nějaký program, například: PhotoFiltre. Dáme Soubor - Nový...
Objeví se nám okno a nastavíme šířku a výšku na 100 pixelů.
Teď si můžete namalovat nějaký obrázek a něco tam napsat, já udělám toto:
Teď jste v novém článku. Dejte Zobrazit zdrojový kód.
Napíšete místo:
Vznikne toto:
A dáte článek zveřejnit. A je to!
Je ještě spoustu způsobů, jak udělat tu ikonku. Můžete třeba použít i obrázek, který najdete na netu. To pak namusíte dělat obrázek v PhotoFiltre jen si ho uložíte do vašeho blogu. Stačí na obrázek kliknout pravým tlačítkem, dát vlastnosti a vedle Adresy(URL) je adresa obrázku.
-------------------------------------------------------------
3. Třpytivé obrázky- autor - verik623.blog.cz
Slíbila jsem návod, jak si vyrobit třpytivé obrázky...tak se o něj pokusím...
Tak...potřebujete nejlépe černobílý obrázek... celkem slušný zdroj je dole v galeriích v šablonkách na WC ...aby byl skutečně černobílý a neobsahoval žádné šedé odstíny, které by nám potom překážely ve zprůhlednění s ním provedeme toto:
Otevřeme ho v malování, dáme soubor-uložit jako- a uložíme ho jako černobílý rastrový obrázek.
Pak budeme potřebovat program, který se jmenuje BitMix ... Je to program s licencí Shareware ale zatím jsem nepřišla na to v čem spočívá jeho omezení.
Program BitMix můžete stahnout na této adrese http://www.slunecnice.cz/product/biTmiX/
Po instalaci ho otevřeme a otevřeme v něm náš obrázek...program je v češtině, tak tak budu popisovat jen zběžně...
Na kartě kresba zmačkneme tlačítko v rohu u zelené dvojky a vložíme náš černobílý obrázek.
Pak přepneme na kartu Textura u zelené trojky.
A vložíme texturu...pro začátek tady nějaké máte...
Další si vyrobíte celkem lehce v malování z jakéhokoliv glitteru na netu.
Texturu vložíme uplně stejným způsobem, jako obrázek. U červené jedničky je tlačítko, které volí jako pozadí jednu barvu...to tlačítko zmačkneme, pokud zmačknuté není. Pak si vybereme barvu pozadí výsledného obrázku tlačítkem u červené pětky...měla by to být barva, kterou textura zcela určitě neobsahuje.
Teď zmačkneme Process u červené čtyřky a spodní obrázek se vyplní texturou. pokud má textura jinou barvu, nebo vzhled, tak se to upravuje pomocí světel v pravém tmavě modrém panelu.
Obrázek si uložíme tlačítkem u červené šestky Save as a uložíme ho jako bmp obrázek...nejlépe s názvem 1.
Tím máme první obrázek animace...a teď jdeme na druhý...
Aby byl na obrázku pohyb, tak musíme s něčím pohnout...pohneme v tomhle případě texturou...
U červené dvojky a trojky jsou čísla..ty čísla pomocí šipeček na kraji posuneme asi o deset jedním, nebo druhým směrem a zmačkneme process. Obrázek uložíme jako dvojku a stejným způsobem vyrobíme obrázek tři.
Tím máme tři obrázky animace. Animaci vyrobíte podle návodu Vyrob si svého motýlka na tomto blogu s tím rozdílem, že jako dobu trvání bych místo padesáti dala 10 až 15.
Výsledek by měl vypadat asi takhle:
Přeju příjemné vyrábění:-)
.
.
.
.
.
.
.
.
-----------------------------------------------
4. Pozadí - autor - verik623.blog.cz
Tak...dneska na žádost jedné slečny tady zveřejním, jak udělat svoje vlastní pozadíčko do blogu.
Principem pozadí je, že když se stejné malé obrázky poskládají vedle sebe, tak nemá být vidět, kde jeden končí a druhý začíná, to je mořné docílit tím, že dáme jako pozadí prostě nějaký obrázek na jednobarevném pozadí, ale to vypadá poněkud fádně, tak si dneska ukážeme to druhé řešení:
Potřebujeme jakýkoliv obrázek... třeba....
Tenhle má upravený jas a kontrast, aby nebyl moc rušivý.
Otevřeme si ho v programu malování, protože se nám změnilo pozadí z bílé na trochu jiný odstín, tak ho opět uděláme bílé, uložíme... a rozdělíme sluníčko na čtvrtiny:
Znovu si otevřeme program malování, jako nové okno a muzeme si v nem otevrit jakekoli pozadí z internetu, které se nám hodí jako podklad pod náš obrázek...nebo muzeme dát jednobarevný podklad. Nesmime zapomenout odškrtnout v nabídce obrázek položku kreslit neprůhledně.
A ted pozor...prijde to nejdulezitejsi... vybereme pravou horni ctvrtinu slunicka a v druhem okne ji umistime krizem...to znamena doleva dolu.... levou horni doprava dolu....pravou dolni doleva nahoru....a levou dolni doprava nahoru - je dobré to dělat ve zvětšení, protože tam nesmí vzniknout mezerka mezi okrajem obrázu a pozadíčka, ale taky nesmíte kousek slunicka useknout...to by bylo vsechno videt. Pak doprostředka vložíme sluníčko celé a máme pozadí hotové...
Přeju příjemné vyrábění a stejně, jako u minulého návodu na výrobu animací mi případné dotazy a nejasnosti pište do komentářů a já stejnou cestou odpovím....
---------------------------------------------------------
5. Pohybující se obrázky-gify - autor - verik623.blog.cz
Ahojky všem, kteří se chtějí naučit, jak vyrobit svou dollsku-motýlka. Pokud bude dostatečný zájem, tak uveřejním i jiné návody.
Tak v první řadě si vyrobíme dollsku...trošku ůčelně doporučuji moje stránky, kde jsou i celkem bohaté dollmakery s českým návodem...odkaz je v oblíbených stránkách.
Dejme tomu, že naše dollska vypadá takhle:
Pak budeme potřebovat nějaká křídla...pár jich sem na ukázku strčím:
Program Malování určitě všichni dobře znáte...tak ten si otevřeme.
Vložíme do něj křídla, která se nám nejvíc líbí a posuneme do pozice, kde bude mít naše dollska záda...to musíme nějak odhadnout. Pak klikneme nahoře na nápis obrázek a odškrtneme příkaz kreslit neprůhledně. To je dost důležité. Pak vložíme dollsku.
Pokud se pokus nepovede a výsledek bude vypadat nějak takhle:
....nebo ještě zajímavěji, tak dáte úpravy...zpět, posunete pomocí výběru křídla na lepší místo a znovu vložíte panenku a tak pořád dokola, dokud se vám nepovede tohle:
Pak dáte soubor...uložit jako, a uložíte si obrázek ve formátu bmp nejlépe jako 01.
Teď máme první fázi motýlka a jdeme na druhou...
Dáme úpravy...zpět a vybereme jedno křídlo... kurzor dáme na vnější tečku výběru...viz obrázek-kurzor jsem červeně zakroužkovala:
Stiskneme levé tlačítko myši a pohneme s ní lehce doleva, tím křídlo zkosíme. Pak to samé, jen zrcadlově obráceně provedeme s druhým křídlem. Vložíme panenku a uložíme jako 02 ve formátu bmp. Tím máme druhý obrázek.
A teď nejdůležitější část....Jak a čím vytvořit animaci...
Já používám program, který se jmenuje Beneton MOVIE GIF a jde zdarma stahnout na stránce http://www.old.stahuj.cz/grafika_a_design/animace/beneton-movie-gif/
Po stahnutí se musí program nainstalovat a když ho otevřete, tak zmačknete tlačítko, které jsem na obrázku označila červeným kroužkem a vložíte obrázek 01, Pokud chcete, aby měl gif průhledné pozadí, tak zaškrtněte čtvereček, který jsem zvýraznila modře. Do okýnka v zeleném kroužku vepíšete dobu po kterou má obrázek trvat...já tuším dala 50.
Pak vložíte obrázek 02 a uděláte to samé co s obrázkem 01.
Pak je tu ještě fialový kroužek.... ten je na ukládání už hotových animací...tak ho zmačkneme a potvrdíme že: a)chceme aby se opakoval
b)napíšeme jméno animace a určíme kam se má uložit
c)že to fakticky chcem uložit
Tak a ten uložený výsledek by měl vypadat asi takhle:
Budu ráda, když mi případné dotazy či nejasnosti budete psát do komentářů a já stejným způsobem odpovím.
Tak zatim
.
.
.
.
.
.
--------------------------------------
6. Jak dát na blog MP3 - najdete na zabavaproholky.blog.cz
- zde můžete prodat či koupit spoustu věciček od oblečení, kosmetiky, hraček, cd až třeba po auto. Najdete tu spoustu sběratelských kousků nebo třeba vhodné dárky pro své známé - určitě si vyberete a když ne dnes, tak třeba příště.
- rychlá a levná platba do zahraničí. Registrujte se nyní, je to zdarma. Poplatky za převod jsou minimální, na jiný pay pay účet zdarma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 saraph saraph | E-mail | Web | 7. května 2006 v 13:05 | Reagovat

Já mám problémek : dá se nějak nastavit nějakej článek nebo něco, co se zobrazí když najedu na ty stránky? Bo mně se tam vždycky zobrazí všechno co jsem napsala jako poslední a já mám na "přední stranu" takovej fajnej obrázek... pls HELP

2 samara samara | E-mail | Web | 7. května 2006 v 18:00 | Reagovat

zdarec dobrej napad tahle stranka!!!a ted k věci mohl by mi tu prosím nigdo poradit jak se registrovat mezi ty blogy?a druhý problém:D...newěděla by tu naka hodná osůbka jak založit galerii nebo jak třeba udělat to když máte v aktualnich polažkách třeba satanismus kliknete na to a pak se mi zobrazí ruzny temata co se toho týčou pls to mi važně nejde udělat newíte jak ne to,?díkec lůca dyžtak pište na icq 283-784-071 nebo na přiložený mail!díkec!zdarec

3 saraph saraph | E-mail | Web | 8. května 2006 v 9:42 | Reagovat

Já tu budu asi furt, co? Ne, no tak mám eště eden problémek :) Když najedu do rubrik, já nevim, např. texty, a mám tam jen jeden kratičkej článek, který je ktatší než menu, tak se mi ta úplně spodní lišta posune nahoru tak, že překrývá menu a vypadá to hrozně, nevim kde jsem co zapomněla nastavit nebo tak :) předem díky :)

4 Klárča Klárča | E-mail | Web | 22. května 2006 v 13:15 | Reagovat

Čauky měla bych takovej dotaz... chtěla bychsi dát na svůj blog nějaké downloady na písničky nebo videoklipy... vím že když sou na nějaké jiné stránce tak to stačí udělat jako odkaz ale chtěla bych vědět jak to mám udělat když je mám uložené v pc... díky moc...

5 Klárča Klárča | E-mail | Web | 22. května 2006 v 13:47 | Reagovat

A ještě bych se chtěla zeptat jak zjistím návštěvnost svého blogu protože v žebříčcích mám akorát kolik mám v jednotlivých rubrikách komentářů ale ne návštěvnost ..dík :)

6 Verulka Verulka | E-mail | Web | 3. června 2006 v 10:48 | Reagovat

Jak jsem přidala počítadlo na blog???

Přihlaš se na svůj blog, klikni na nastavení, pak statistiky. Uvidíš dvě kolonky s nápisem TOPlist ID a Navrcholu ID. Vedle kolonky TOPlist ID uvidíš nápis zaregistruj se. Klikni na něho! Pak se zaregistruj, doplň informace, ale nezapomeň si opsat číslo ID. Na tvůj mejl, co si vložil/a do registrace, ti přijde zpráva. Přihlaš se na mejl a vyzvedni tu zprávu. Klikni na čtvrtý odkaz ve zprávě a vyber si jaký formát počítadla budeš chtít (jinak tam vše nech jak je). Pak klikni na vypsat kód! Ten kód si označ a zkopíruj ho (pomocí tlačítek ctrl c - zmáčkni naráz). Pak se vrať zpět do svého blogu. Klikni znovu na nastavení - statistiky a do kolonky označené TOPlist ID vlož opsané číslo ID. A klikni na uložit. Pak si otevři nový článek, nadepiš si titulek článku (např. Počítadlo)! Pak to asi nejdůležitější označ dole u článku Zobrazit zdrojový kód! Pak tam teprve do toho článku vlož ten zkopírovaný kód (pomocí tlačítek ctrl v - zmáčkni naráz)! A pak ho můžeš dát uložit. Snad to vyjde, jestli ne napiš na icq 265-143-456! Zkusím ti pomoct!

Doufám, že to vyjde!! Hodně štěstí!

7 Verulka (ta s tím počítadlem=) Verulka (ta s tím počítadlem=) | E-mail | Web | 7. června 2006 v 16:28 | Reagovat

no si myslim jenom ty moje!! já jsem chcela jednoduchou statistiku abych věděla kolik lidí navštěvuje můj blog a zjistila jsem že hodně!! no ale chci ti říct, že můžeš mi zapnuté ty statistiky obě dvě tak to když tak zkus podle toho návodu!!! =)))

8 Verulka (ta s tím počítadlem=) Verulka (ta s tím počítadlem=) | E-mail | Web | 11. června 2006 v 13:30 | Reagovat

otevři si svůj blog, klikni na ten úvod, dej upravit, hned klikni na zobrazit zdrojový kód! začíná to <a href>a určo to končí </a> že?? tak si v tomhle rozmezí najdi to co ti tam přebývá! je to přesně to co ti nadbývá v tom úvodu jen to zkus a uvidíš!!

9 Chelsea Chelsea | E-mail | Web | 15. června 2006 v 20:39 | Reagovat

Doporučila bych čas od času projet všechny odkazy, admine. Nějaký nefungujou...:((

10 Klárka Klárka | 15. června 2006 v 21:44 | Reagovat

Není v mých silách je odhalit všechny (některé jsem už smazala), proto uvítám když mě upozorníte na konkrétní adresu.

11 KATKA KATKA | Web | 11. července 2006 v 11:08 | Reagovat

Ahoj,to jsem zase ja.Prosim te,ja jsem si cetlatvoji radu o mem blogu a vubec mi to nejak nejde.muyes mi to prosim napsat krok po kroku,resne jenom blodama nemusis psat yadnz vetzy.napis mi do navstevni knihy.diky.KATKA

12 Marťa Marťa | E-mail | Web | 14. července 2006 v 12:50 | Reagovat

Ahojky!!nevis prosim te jak se dava na blog ta hudba??myslim jako kdyz nekdo najede na tvuj blog,tak se tam spusti?moooooooocinko dekuju za radu,predem!!

13 Klárka Klárka | 14. července 2006 v 13:17 | Reagovat

To vůbec netuším - KDO VÍTE JAK OZVĚTE SE

14 Lívia Lívia | E-mail | Web | 16. července 2006 v 17:19 | Reagovat

Ahoj,chcela by som sa spytat : v galerii je polozka "vase blogy" a ked sa na to klikne ukazu sa tam fotografie blogov,ako sa tie fotografie robia?nemozem na to prist.Dakujem za radu predom.

15 Marek Marek | E-mail | Web | 18. července 2006 v 18:16 | Reagovat

Když je dáš vedle sebe a oni se ti lepí tak musíš kliknout před tu první a špkou ->  se dostaneš před druhou a pak stačí jenom zmáčknout mezerník

16 tady ja tady ja | E-mail | 3. srpna 2006 v 14:22 | Reagovat

Ahojky, potřebovala bych poradit. Mám novej blog a chci si tam dát ikonu, která je pohyblivá. Nevím jak na to, zkoušela jsem spoustu způsobů a nešlo to. Potřebuje to nějakej zvláštní program? Předem dík za odpověd.

17 Michala Michala | E-mail | Web | 4. srpna 2006 v 11:58 | Reagovat

moc prosím, jak si stáhnout pozadí do blogu? Napište mi, nejlépe na mejl nebo můj blog. Ale když ne, tak i sem, a já sem zkusím zas  trefit... :o) Díky moooooooc!

18 Klárka Klárka | 4. srpna 2006 v 12:01 | Reagovat

Pro "tady já": já to bohužel neumím, nejlépe směřovat tenhle dotaz přímo na blog, kde to mají vytvořené. Ty ikony co tu mám jsou klasicky zkopírované přes schránku.

19 Michala Michala | E-mail | Web | 6. srpna 2006 v 13:06 | Reagovat

Ahojky, prosím, jak udělat, aby se po napsání příslušných slov do vyhledavače na seznam.cz  objevil i můj blog? Prosím, poraďte!!

20 Nikča Nikča | 9. srpna 2006 v 11:24 | Reagovat

já mám problém s pozadím. Našla jsem si obrázek, kterej bych chtěla nastavit jako pozadí, ale vždycky je tak z něho jenom kousek. Já bych ho potřebovala roztáhnout po celý ploše a opakovaně dát nejde. Poradí někdo prosím? předem díky :-)

21 Klárka Klárka | 9. srpna 2006 v 12:27 | Reagovat

Zkus mi ho poslat na mailík - mrknu na to. (Najdeš ho v kontaktu) Pokud budeš moct tak buď zítra na netu mezi 8-14 hod dořešíme to  - pokud budu zvládat. Nebo se možná ozve někdo rychlejší.

22 simča simča | 29. srpna 2006 v 15:09 | Reagovat

mám takovej dotaz mevím kde stáhnout nějakě potzadí do blogu ale aby nebylo rastrované, ty mi tam nejdou stáhnout pls pls pls pls potřebuju poradit předem dík

23 Connie Connie | E-mail | Web | 29. srpna 2006 v 18:52 | Reagovat

nevíte kde si můžu stáhnout počátadlo na blog? Já ho nemůžu najít a to už sem byla snad všude:-( Moc díky za odpověď

24 klárka klárka | 30. srpna 2006 v 13:14 | Reagovat

Pro simča(55): nějaké odkazy na pozadí jsou http://seznamek.blog.cz/rubriky/rady-a-napady, nebo projdi pár blogů nejlépe z rubriky ode všeho trochu mají tam dost často nabídku pozadíček.

25 Marika Marika | E-mail | Web | 4. září 2006 v 11:32 | Reagovat

Jak tedy chceš.. Když k tomu třeba napíšeš, že je to něco jako nekonečnej dívčí románek, tak to je dobrý.. Já ti nechci nějak přidělávat práci..

26 mates mates | 17. září 2006 v 17:37 | Reagovat

www.odkazdracichjezdcu.bloguje.cz rubrika zarad se nak nefunguje tak to pisu sem - doufam ze nevadi ze mam bloguje diky za suhlas

27 qizator qizator | E-mail | Web | 24. září 2006 v 18:39 | Reagovat

Ahoj. Mám dotaz. Vždy když si do článku v blogu vložím nějaký obrázek tak se mi dá do rámečku. Jde to udělat nějak, aby se mi tam ten rámeček nevytvořil? Díky za odpověď.

28 Marika Marika | E-mail | Web | 29. září 2006 v 10:31 | Reagovat

Ahojky.. Mohla by si mi do rubriky móda dát beauti.blog.cz   Díky..

29 Adysek Adysek | E-mail | 7. října 2006 v 19:07 | Reagovat

Lidstvo, vim, že vám připadám jako ***** , ale jak se ukládaj články do rubrik???

30 Alex Alex | Web | 7. října 2006 v 20:38 | Reagovat

Zdarec lidičky...Chtěl jsem se zeptat.. Jak se vkládají ankety do rubrik??? Já udělám do rubrik složku ankety a nevím jak je do tý složky dát. Poradíte někdo pls? Dík moc.

31 Samantha Samantha | E-mail | Web | 15. října 2006 v 18:01 | Reagovat

čaute všetci, chcela by som sa spýtať, či neviete ako mám pridať anketu z www.Blueboard.cz na môj blog... Prosím vas o radu... Piste ale na môj mail pls...

Vopred dakujem´...

32 qizator qizator | E-mail | Web | 21. října 2006 v 18:24 | Reagovat

Mám ještě jeden dotaz. Nevím jak udělat, aby se moje vložené obrázky chovaly zároveň jako odkaz na nějakou stránku. Viděl jsem, že na některých blocích to tak funguje. Prosím o radu jak to mám udělat. A zátroveň děkuji za tak rychlou odpověď na mou minulou otázku.

33 Kony Kony | E-mail | 23. října 2006 v 21:42 | Reagovat

Ahoj! chtel jsem se jen zeptat kdyz udelam rubriky v bloogu a ted chci aby kdyz nekdo zapne blog tak at tam ma treba jen jednu vetu jako  je treba uvod. ale kdyz sem udelal vice rubrik tak kdyz zapnu blog tak tam vsechno.i uvod i obrazky z jine rubriky.... jakto mam udelat aby kdyz to zapnu bych tam mel jen uvod a pak bych si mohl vybrat co chci napr. obrazky atd...??????????????????  jestli mi napises tak bych byl radsi kdybys mi napsala na email s.moke@seznam.cz   a jinak predem diky!:)

34 Alex Alex | E-mail | Web | 26. října 2006 v 13:29 | Reagovat

Zdarec lidičky...Chtěl jsem se zeptat.. Jak se vkládají ankety do rubrik??? Já udělám do rubrik složku ankety a nevím jak je do tý složky dát. Poradíte někdo pls? Dík moc...Napište na mail...

35 Elis007 Elis007 | E-mail | Web | 28. října 2006 v 14:29 | Reagovat

Čusík. Plska, nevím jak se maožu komentáře. Nebo jak můžu zablokovat psaní komentářů. Prosím vás napište mi na mail!! Předem díky

36 Darknesska Darknesska | E-mail | Web | 28. října 2006 v 18:24 | Reagovat

Ajojky! Mám stejnej problém jako Kony =( Vždy se mi po zapnutí blogu obleví všechny články pod sebou (od nejnovějšího samozřejmě) a já bych si tam ráda dala třeba jen nějaký obrázek, nebo tak něco! A taky bych byla ráda kdybys případnou odpověď uvedla do Rad od vás pro vás - myslím že i víc lidí by to zajímalo =) díky předem

37 Darknesska Darknesska | 28. října 2006 v 20:49 | Reagovat

Promiň...sem fakt blbá!!!...sice jsem si to četla ale když jsem viděla že sem psal Kony to samý a tak jsem si myslela že je na světě nějaký nový řešení...a taky jsem nechtěla aby se li zobrazovali vždy všechny články pod sebou...prostě jsem se měla zeptat jestli není aktuální i jiná možnost...tak ještě jednou se omlouvám...

38 babsy babsy | Web | 12. listopadu 2006 v 11:45 | Reagovat

ahoj potřebovala bych nutně vědět jak umístit k nějakýmu článku anketu. Když si dám nrmálně ankety tak si jí tam sice udělám ale vůbec nevim co pak s ní. Díky za radu

39 babsy babsy | Web | 13. listopadu 2006 v 1:14 | Reagovat

díky moc

40 Libuszka Libuszka | Web | 14. prosince 2006 v 13:22 | Reagovat

Můj blog se v Mozille a v Opeře zobrazuje jako jeden smrštěný pruh uprostřed str. Je to nečitelný....v Exploreru je to OK, nevíte co s tím, nebo kde se to nastavuje?

41 verik623 verik623 | E-mail | Web | 14. prosince 2006 v 20:02 | Reagovat

Ahoj..umne na blogu je odkaz na moje stránky, které se zabývají dollskami...jsou v češtině a jsou na nich i české dollmakery...tak se mrkněte na blog i na stranky:-) Potřebovala bych sem umístit odkaz na svuj blog a případně i stránky, ale nefunguje tu odkaz na umístění stránek...šlo by to nějak zařídit?

42 Nikís Nikís | E-mail | Web | 28. prosince 2006 v 20:52 | Reagovat

Chtěla bych se zeptat jak na blogu můžu mít místo obyčejný šipky třeba motýlka nebo tak....Už jsem to viděla na spoustý blogách......Prosím poraďte.....

43 verik623 verik623 | E-mail | Web | 4. ledna 2007 v 17:01 | Reagovat

Nemam nic proti umístění mých návodů ... samozřejmě za uvedených podmínek.

44 Burdík Burdík | E-mail | Web | 4. ledna 2007 v 17:55 | Reagovat

Ahojky. Jak ses mě ptala na uveřejnění návodů ode mě sem. Tak moje odpověď je ano. Můžeš.

45 Burdík Burdík | E-mail | Web | 5. ledna 2007 v 14:16 | Reagovat

jj, o tom, když to smaže a ono ti to zmizí, to vím, ale to druhé neznám a ta změna newadí

46 Zaphira Zaphira | E-mail | Web | 6. ledna 2007 v 22:38 | Reagovat

Ahoj,mozete mi niekto prosim napisat ako sa robia rozcestniky a ako sa da urobit obrazek nejakej stranky?Diky moc.

47 Zaphira Zaphira | E-mail | Web | 6. ledna 2007 v 23:28 | Reagovat

Diky za odpoved,rozcestnik uz chapem,ale vies mi este povedat kde na klavesnici sa nachadza ta klavesa print screen,Lebo mne to pomalsie zapaluje.

48 Káča Káča | Web | 20. ledna 2007 v 14:07 | Reagovat

je to supéér moc mi to pomohlo ;-)

49 Věra Věra | Web | 24. ledna 2007 v 15:56 | Reagovat

Super děkuji podle tohoto jsem to zvládla dobře, super návody.Díkes Pa Věrka

50 Péťa Péťa | E-mail | 31. ledna 2007 v 14:56 | Reagovat

Chtěla bych se zeptat jak blogu udělat rozcestník. Předem díky

51 Gee Gee | Web | 11. února 2007 v 17:33 | Reagovat

ahoj, jak se dávaj na blog videa z youtube?

52 Janča Janča | E-mail | Web | 19. února 2007 v 15:07 | Reagovat

Ahojky,taky bych se chtěla zeptat,jak udělat,aby se mi hned jak najedu na svůj blog neukázaly všechny články pod sebou, ale jen obrázek,nebo cokoliv co chci..děkuji za radu....pište prosíím na mejlík

53 joll joll | 23. února 2007 v 10:52 | Reagovat

prosím prosím jak se spřátelují blogy??

54 speedy speedy | Web | 3. března 2007 v 1:24 | Reagovat

Díky, máš to tu super!

55 Janíík:o) Janíík:o) | 16. března 2007 v 21:25 | Reagovat

Ahoj,díky moc si mi pomohl(a)..tak zatím pa

56 Teken Teken | E-mail | 18. března 2007 v 11:47 | Reagovat

Jak si mám udělat nějakou složku (třeba Mp3) a potom do ní dávat různé Mp3 ?? Kdyžtak mi napište na icq  :  287-971-301

57 Janíík Janíík | Web | 16. června 2007 v 18:11 | Reagovat

ahoj..mám jen takovej malej dotaz..no stáhla sem si ten bitmix..úplne suprove se v nom delaly obrázky..akorát ted mi tak nák vyprsel cas protoze to bylo demo..a chtla bych se zeptat jestli nekdo nevíte kde bych stáhla nákej podobnej program..ale ne bitmix 2.12..:o)prosím poradte

58 trhlík trhlík | E-mail | Web | 17. června 2007 v 15:50 | Reagovat

no ty jo to je fakt hustý sej sem toho víc

59 Luk Luk | 23. června 2007 v 14:38 | Reagovat

Hele kdyz mám clánky tak ja muzu mit v menu je 5. Jak udelat abych tam mohl mít víc clánku?

60 Aailyyn Aailyyn | Web | 14. července 2007 v 16:46 | Reagovat

už nevím, kdo se tu ptal na zvuk na blog, ale imho takhle <bgsound src="soubor.mid" loop="-1"> ale já bych to nedělala, páč to stejně chodí jen v exploreru :-)

61 Hanuliiik Hanuliiik | E-mail | Web | 16. července 2007 v 9:29 | Reagovat

Ahojky.Máš krásný blogísek!Jděte se pls podívat na můj:www.capitanjacksparow.blog.cz

62 emo girl - Ila emo girl - Ila | E-mail | Web | 23. července 2007 v 1:08 | Reagovat

supr blog

63 Marcelka:) Marcelka:) | Web | 25. července 2007 v 21:40 | Reagovat

super radY:)

64 Joll Joll | Web | 9. září 2007 v 14:36 | Reagovat

moc vás všecko prosím o radu.... jak mám v galerii uspořádat složky podle abecedy. už mi dochází trpělivost. prosím poraďte mi. kuju předem :-*

65 Kiki Kaulitz Kiki Kaulitz | Web | 16. září 2007 v 16:13 | Reagovat

Ahojky!

Tento blog je good!Prosím přidej si mě do blogů o Tokio Hotel!

                   Dík!

66 anička anička | Web | 18. září 2007 v 20:29 | Reagovat

Ahoj přidej sem prosim navody na vice dolsek.Z křidly i bez.Diky pěkně.

67 Péťa Péťa | E-mail | 22. září 2007 v 9:22 | Reagovat

Ahoj. Už dlouho mám jeden problém. Když na blogu píšu básničku, tak se mi celá rozhodí. 1) musím si napřed zkopírovat nějakou vcelku a pak jí mazat po řádkách a vpisovat tam tvoje verše, protože jinak mám mezí tím velké mezery a nerozezná se jeden řádek od verše. 2) nejde mi zarovnat na střed. Opravdu vím jak na to a funguje to, ale po uložení nebo zveřejnění se mi to stejně zas odsune nalevo. 3) když zmáčknu enter, tak se mi sice mezera udělá, ale dvě už ne. Jen když píšu ale poté když uložím nebo zvěřejním, opět se to smrskne...

Jestli s tím někdo máte zkušenost, tak se prosím ozvěte. Jsem docela bezradná.. Díky

68 Čičin Čičin | E-mail | Web | 21. prosince 2007 v 14:06 | Reagovat

Ahoj...Nejde mě nijak upravit barva písma v menu a ani jako název článku na stránce... :-( jak to mam udělat? Díky za radu.

69 Radka Radka | Web | 16. února 2008 v 19:26 | Reagovat

Na mém blogu jsou taky nějaké návody kdybyste chtěli.

70 kluk kluk | 3. března 2008 v 19:32 | Reagovat

chci ti poradit jak tenhle blog proslavit  dej si sem online filmy seriály a taky nejaký programy tohle hledá na netu kazdej a pak  tady budeš mit moc moc lidiček jo a jeste online programy a to myslim vážne pokud mi budes chtit odpovedet tak tady je muj meil tomashumes@seznam.cz :D

71 -heiduscha- -heiduscha- | Web | 4. března 2008 v 22:01 | Reagovat

ahoojtě,moc hezké stránky  a suuper rady:) dávám si vás do oblíbených:)

72 fehfrxzvyo fehfrxzvyo | E-mail | Web | 6. června 2009 v 13:49 | Reagovat

twuTRX  <a href="http://ntcykpioxida.com/">ntcykpioxida</a>, [url=http://dfhklywxebyw.com/]dfhklywxebyw[/url], [link=http://fmrytoxzoxvt.com/]fmrytoxzoxvt[/link], http://kypvdcqfrfcf.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.