S E Z N Á M E K


Ankety

kdo jste

12. června 2006 v 14:29
Zajímá vás taky, kdo všechno tvoří a navštěvuje blogy.cz???
Domnívám se, že tato informace zajímá nejen mě, ale i všechny ty, co chtějí, aby se jejich blog líbil a byl co nejnavštěvovanější. Myslím si, že je dobré vědět, jaká je věková skladba návštěvníků a podle toho se zařídit. Pokud svůj blog máte určen pro některou skupinu specielně, můžeme to do seznámku připsat. (např. u blogu s omalovánkama může být poznámka "pro 5-12" apod.) Konkrétní cílová skupina vás tak rychleji najde. PROTO HLASUJTE AŤ TO VÍME.

co si myslíte o komentářích

8. června 2006 v 9:48
Komentáře - ANO či Ne, toď otázka. Myslím si, že by se psát měly a to v hojné míře, aby človíček, který něco tvoří věděl jestli to zajímá i druhé nebo ne. Samozřejmě jsou jedinci co tvoří jen pro sebe, ale i ty potěší když je pochválíte. Druhá stránka jsou komentáře typu "jjjjjjjsssssnn" nebo sprosté nadávky mnohdy bez důvodu, to je vidět, že si někdo musí léčit svůj mindráček a doporučuji hned mazat.
Budu ráda když mi sem napíšete svůj názor proč ANO nebo NE. Určitě to bude zajímat více lidiček, pokud se vám nechce psát, tak prosím jen hlasujte.
Díííííííííííík
 
 

Reklama