S E Z N Á M E K


Chci být zde

Chci být zde

27. ledna 2009 v 12:32
Do komentáře prosím uveď adresu blogu, krátký popis co obsahuje (jen ho zkopíruju, tak se snaž nedělat moc chyb - nemám mnoho času je opravovat - snad jen ty úplně nejhorší) a rubriku, ve které chceš být a já tě zařadím. Když si rubriku nevybereš a já tě nezařadím dle tvých představ - smůla, ne vždy se mi podaří odhalit co tím chtěl autor říct. Pokud nenajdeš rubriku jakou potřebuješ, tak si ji navrhni, pokud bude vhodná pro více blogů, tak ji vytvořím (bude-li tebou navržená rubika sice zajímavá, ale byl by v ní jen tvůj blog bude dočasně v rubrice - nezařazené - kde bude čekat až vás bude víc s podobnou tématikou). Změny jsou možné kdykoli, jen si napiš. Pokud potřebuješ nebo naopak chceš poradit koukni zde. Znáš-li nějaký zajímavý blog dej mi o něm zprávu. ráda ho zařadím. Navštivte taky rubriku Rady OD vás PRO vás , Jak udělat svůj blog zajímavý a přehledný, galerii a ankety, kde prosím hlasujte.
Začínají se objevovat žádosti o zařazení blogů zaměřených na sex a erotiku. OMLOUVÁM SE, nebudu tyto blogy zařazovat. Navrhuji založte si takto úzce zaměřený seznam.

***

- zde můžete prodat či koupit spoustu věciček od oblečení, kosmetiky, hraček, cd až třeba po auto. Najdete tu spoustu sběratelských kousků nebo třeba vhodné dárky pro své známé - určitě si vyberete a když ne dnes, tak třeba příště.
 
 

Reklama