S E Z N Á M E K


Soutěže a zajímavosti

soutěže

2. července 2006 v 9:59
Vzhledem k tomu, že žádostí o zveřejnění informací o soutěžích na vašich blogíscích přibývá vzniká tato rubrika. Každá nová soutěž je v "zajímavých odkazech" a současně v "oblíbených stránkách". Nově jsem se rozhodla, že bude i tato stránečka, kde se můžete o soutěži krátce rozepsat - prosím v komentářích . Po skončení soutěže mě informujte, aby tady nebyly neplatné odkazy.
výtvarné soutěže
Moje Móňa - prohlédněte si galerii s Monou a pokud vás to inspiruje k vlastní tvorbě, tak se přidejte
ve spojitosti s celebritami
hledá se dvojník - hlada sa dvojnik alebo dvojnicka nejakej slavnej osobnosti
domácí mazlíčci
o nejlepší foto domácího mazlíčka - posílejte ty nejvtipnější fotečky
ostatní
angel-moda.blog.cz - O nejroztomilejší blog, O nejhezčí blog, O nej doll
littlefoot.blog.cz - bleskovky
pafran.blog.cz - ahojky na mém blogu probíha do 23.2. soutěž s názvem "buď & nebo"......je určeno 5 soupeřících dvojic a vy si musíte vybrat z káždé dvojice jedno slovo a napsat proč volíte ho volíte.....vyhráva ten kdo bude mít nejzajímavější a nejoriginalnější odpovědi.....
zinglbee.blog.cz - obsahuje bleskovky,zajmavosti,testíky,hodně psaní o mobilech o filmech a hrách ;)

aktuálně na vašem blogu

2. července 2006 v 9:48
Pokud nemáte soutěž, ale nějaký aktuální článek, výzvu, akci nebo něco co byste rádi zveřejnili může to být zde pokud si napíšete.
namaluj si Emmu - pokud si chceš namalovat portrét Emmy Watson a nevíš jak na to, tady ti poradí
staň se módní návrhářkou - návrhářem - navrhněte šaty pro panenku dle vyhlášeného tématu - tentokrát - prázdninové oblečení
- zde můžete prodat či koupit spoustu věciček od oblečení, kosmetiky, hraček, cd až třeba po auto. Najdete tu spoustu sběratelských kousků nebo třeba vhodné dárky pro své známé - určitě si vyberete a když ne dnes, tak třeba příště.
- rychlá a levná platba do zahraničí. Registrujte se nyní, je to zdarma. Poplatky za převod jsou minimální, na jiný pay pay účet zdarma.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
On our site you can find fab free online roulette rooms or tall internet baccarat rooms. OUR TIP: Learn everything about official black jack or keno and craps online to become a lucky winner.
.
.
.
.
 
 

Reklama